Team: CT Stevens (Bart Stevens)

Voornaam Achternaam Team Punten
Orluis AULAR Caja Rural - Seguros RGA 20
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 91
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 77
Juan AYUSO UAE Team Emirates 49
Joao ALMEIDA UAE Team Emirates 21
Juan MOLANO UAE Team Emirates 34
Eddie DUNBAR Team Jayco AlUla 0
Romain BARDET Team dsm-firmenich PostNL 30
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 118
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 32
Geraint THOMAS INEOS Grenadiers 6
Jesús HERRADA LOPEZ Cofidis, Solution Crédits 16
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 24
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 90
Hugo HOFSTETTER Israel Premier Tech 3
Lennard KÄMNA Bora-hansgrohe 31
Romain GREGOIRE Groupama - FDJ 16
Bryan COQUARD Cofidis, Solution Crédits 0
Gerben THIJSSEN Intermarché - Wanty 0

Etappe 1: Etappe 2 27-08-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 12
Romain GREGOIRE Groupama - FDJ 4

Etappe 2: Etappe 3 28-08-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 12
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 7
Juan AYUSO UAE Team Emirates 9
Joao ALMEIDA UAE Team Emirates 2
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 15
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 5
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 1

Etappe 3: Etappe 4 29-08-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Orluis AULAR Caja Rural - Seguros RGA 5
Juan MOLANO UAE Team Emirates 12
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 15

Etappe 4: Etappe 5 30-08-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 15

Etappe 5: Etappe 6 31-08-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Romain BARDET Team dsm-firmenich PostNL 9

Etappe 6: Etappe 7 01-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Orluis AULAR Caja Rural - Seguros RGA 12
Juan MOLANO UAE Team Emirates 7
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 6

Etappe 7: Etappe 8 02-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 6
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 15
Juan AYUSO UAE Team Emirates 9
Joao ALMEIDA UAE Team Emirates 5
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 12
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 7
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 1

Etappe 8: Etappe 9 03-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 2
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 1
Lennard KÄMNA Bora-hansgrohe 15

Etappe 9: Etappe 10 05-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 1
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 9
Juan AYUSO UAE Team Emirates 4
Joao ALMEIDA UAE Team Emirates 7
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 12
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 6

Etappe 10: Etappe 11 06-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Geraint THOMAS INEOS Grenadiers 6
Jesús HERRADA LOPEZ Cofidis, Solution Crédits 15
Romain GREGOIRE Groupama - FDJ 12

Etappe 11: Etappe 12 07-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Orluis AULAR Caja Rural - Seguros RGA 3
Juan MOLANO UAE Team Emirates 15
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 12

Etappe 12: Etappe 13 08-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 15
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 9
Juan AYUSO UAE Team Emirates 7
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 5
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 3

Etappe 13: Etappe 14 09-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Juan AYUSO UAE Team Emirates 1
Romain BARDET Team dsm-firmenich PostNL 12
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 15
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 4

Etappe 14: Etappe 15 10-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 7
Lennard KÄMNA Bora-hansgrohe 12

Etappe 15: Etappe 16 12-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 15
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 3
Juan AYUSO UAE Team Emirates 6
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 5
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 4

Etappe 16: Etappe 17 13-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 12
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 15
Juan AYUSO UAE Team Emirates 2
Joao ALMEIDA UAE Team Emirates 5
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 1

Etappe 17: Etappe1 18 14-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Juan AYUSO UAE Team Emirates 3
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 15
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 2

Etappe 18: Etappe 19 15-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Hugo HOFSTETTER Israel Premier Tech 3

Etappe 19: Etappe 20 16-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Romain BARDET Team dsm-firmenich PostNL 2
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 12
Lennard KÄMNA Bora-hansgrohe 3

Etappe 20: Etappe 21 17-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 3
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 15
Lennard KÄMNA Bora-hansgrohe 1

Algemeen 17-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 12
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 9
Juan AYUSO UAE Team Emirates 7
Joao ALMEIDA UAE Team Emirates 2
Enric MAS NICOLAU Movistar Team 5
Aleksandr VLASOV Bora-hansgrohe 4

Sprint 17-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 6
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 4
Juan AYUSO UAE Team Emirates 1
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 12
Kaden GROVES Alpecin-Deceuninck 15

Klim 17-09-2023

Voornaam Achternaam Team Punten
Jonas VINGEGAARD Team Visma | Lease a bike 12
Primoz ROGLIC Bora-hansgrohe 6
Romain BARDET Team dsm-firmenich PostNL 7
Remco EVENEPOEL Soudal - Quick Step 15
Jesús HERRADA LOPEZ Cofidis, Solution Crédits 1
Terug naar overzicht