Team: Chasse patate (Mikel de Windt)

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Hugh CARTHY EF Education First-Drapac Cannondale 0
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Wout POELS Team INEOS 0
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Jesús HERRADA LOPEZ Cofidis, Solution Crédits 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Zdenek STYBAR Deceunick - Quick Step 7
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12
Jesús HERRADA LOPEZ Cofidis, Solution Crédits 15

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Zdenek STYBAR Deceunick - Quick Step 7

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht