Team: Cycling Team Cranendonck (Oliver Bartmann)

Voornaam Achternaam Team Punten
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 14
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Davide FORMOLO Bora - Hansgrohe 0
Patrick BEVIN CCC Team 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Daniel Felipe MARTINEZ EF Education First-Drapac Cannondale 1
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 8
Fabio ARU UAE Team Emirates 9
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 5
Fabio ARU UAE Team Emirates 6

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Fabio ARU UAE Team Emirates 3

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 5
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2
Patrick BEVIN CCC Team 12
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4
Daniel Felipe MARTINEZ EF Education First-Drapac Cannondale 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 2

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 1

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht