Team: Dennie's Cycling Team (Dennis Tijsen)

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio ARU UAE Team Emirates 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 28
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 10
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 26
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio ARU UAE Team Emirates 6
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 4
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 2

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 4
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio ARU UAE Team Emirates 3
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 12

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 4
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 5
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 6
Terug naar overzicht