Team: Drieman Events Cycling (Jordy Drieman)

Voornaam Achternaam Team Punten
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Marc SOLER Movistar Team 18
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Fabio ARU UAE Team Emirates 9
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 26
Ion ABERASTURI Caja Rural - Seguros RGA 17
Benjamin KING Team Dimension Data 0
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 8
Luis Angel MATE MARDONES Cofidis, Solution Crédits 0
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Wout POELS Team INEOS 0

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Fabio ARU UAE Team Emirates 6
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 2
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 5

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9
Ion ABERASTURI Caja Rural - Seguros RGA 7

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7
Ion ABERASTURI Caja Rural - Seguros RGA 3

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Fabio ARU UAE Team Emirates 3
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 12

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Marc SOLER Movistar Team 6
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Marc SOLER Movistar Team 3
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alex ARANBARU Caja Rural - Seguros RGA 12

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Marc SOLER Movistar Team 2
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Marc SOLER Movistar Team 5
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 2

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Marc SOLER Movistar Team 2
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Mikel NIEVE Mitchelton - Scott 1

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Ion ABERASTURI Caja Rural - Seguros RGA 7
Terug naar overzicht