Team: El Patron (Pim Staals)

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 14
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Wout POELS Team INEOS 0
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41
Maximilian WALSCHEID Team Sunweb 2

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 5
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Maximilian WALSCHEID Team Sunweb 2

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht