Team: Feije (Mathijs Feijen)

Voornaam Achternaam Team Punten
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Edward THEUNS Trek - Segafredo 17
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Fabio ARU UAE Team Emirates 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Wout POELS Team INEOS 0
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Fabio ARU UAE Team Emirates 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Edward THEUNS Trek - Segafredo 12

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Fabio ARU UAE Team Emirates 3
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Edward THEUNS Trek - Segafredo 5
Terug naar overzicht