Team: Grazende Pony (Lucien Staals)

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Davide FORMOLO Bora - Hansgrohe 0
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 14
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Wout POELS Team INEOS 0
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Mark PADUN Bahrain Merida 6
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 5
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Mark PADUN Bahrain Merida 6

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht