Team: Kwaspie (Daan Kwaspen)

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Fabio ARU UAE Team Emirates 9
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 15
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Hugh CARTHY EF Education First-Drapac Cannondale 0
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Wout POELS Team INEOS 0
Enrico BATTAGLIN Team Katusha Alpecin 0
Nikias ARNDT Team Sunweb 21
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
Fabio ARU UAE Team Emirates 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Geen punten behaald.

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Fabio ARU UAE Team Emirates 3
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Nikias ARNDT Team Sunweb 15

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 3
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Nikias ARNDT Team Sunweb 6

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 6
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 4
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht