Team: Snarf1961 (Frans Vlassak)

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Nikias ARNDT Team Sunweb 21
Phil BAUHAUS Bahrain Merida 6
Jean-Pierre DRUCKER Bora - Hansgrohe 0
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Ariel Maximiliano RICHEZE Deceunick - Quick Step 18
Zdenek STYBAR Deceunick - Quick Step 7
Darwin ATAPUMA Cofidis, Solution Crédits 0
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 12
Victor DE LA PARTE CCC Team 0
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Wout POELS Team INEOS 0
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 15
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Phil BAUHAUS Bahrain Merida 6
Ariel Maximiliano RICHEZE Deceunick - Quick Step 5

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Ariel Maximiliano RICHEZE Deceunick - Quick Step 1

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 3

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Nikias ARNDT Team Sunweb 15

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 3

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Nikias ARNDT Team Sunweb 6

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 3
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 1

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Ariel Maximiliano RICHEZE Deceunick - Quick Step 12

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 6
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 6

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Zdenek STYBAR Deceunick - Quick Step 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 1

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 4

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Terug naar overzicht