Team: TC Mons-en-Pevele (Gert Rutjens)

Voornaam Achternaam Team Punten
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 14
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Davide FORMOLO Bora - Hansgrohe 0
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Patrick BEVIN CCC Team 12
Jesús HERRADA LOPEZ Cofidis, Solution Crédits 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Daniel Felipe MARTINEZ EF Education First-Drapac Cannondale 1
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Wout POELS Team INEOS 0
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Maximilian WALSCHEID Team Sunweb 2
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Jesús HERRADA LOPEZ Cofidis, Solution Crédits 15
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 3

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Geen punten behaald.

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 5
Patrick BEVIN CCC Team 12
Daniel Felipe MARTINEZ EF Education First-Drapac Cannondale 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Pierre-Roger LATOUR Ag2r La Mondiale 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 3
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Maximilian WALSCHEID Team Sunweb 2
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 6

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht