Team: TC Tinnilis (Niels Habraken)

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Phil BAUHAUS Bahrain Merida 6
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Ion IZAGIRRE Astana Pro Team 5
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Hugh CARTHY EF Education First-Drapac Cannondale 0
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Davide FORMOLO Bora - Hansgrohe 0

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Phil BAUHAUS Bahrain Merida 6
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Ion IZAGIRRE Astana Pro Team 5
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht