Team: Turbokoen (Koen Fusers)

Voornaam Achternaam Team Punten
Gorka IZAGIRRE Astana Pro Team 2
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Victor CAMPENAERTS Lotto Soudal 0
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Benjamin KING Team Dimension Data 0
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 10
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 12
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 4
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 3

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Gorka IZAGIRRE Astana Pro Team 2

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 3
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5
Gianluca BRAMBILLA Trek - Segafredo 6
Luis Leon SANCHEZ Astana Pro Team 9
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 6
Terug naar overzicht