Team: Vive le Velo (Jesper Kuijpers)

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 10
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3
Phil BAUHAUS Bahrain Merida 6
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 9
Dylan TEUNS Bahrain Merida 34
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41
Wout POELS Team INEOS 0
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Phil BAUHAUS Bahrain Merida 6
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 4
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
Johan Estaban CHAVES RUBIO Mitchelton - Scott 1
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 12

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 5

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 4
Dylan TEUNS Bahrain Merida 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
John DEGENKOLB Trek - Segafredo 3

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Thomas DE GENDT Lotto Soudal 5
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 7
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Dylan TEUNS Bahrain Merida 4
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Edvald BOASSON HAGEN Team Dimension Data 6
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Terug naar overzicht