Team: Robin staals (Robin Staals)

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 99
Steven KRUIJSWIJK Team Jumbo - Visma 0
Alejandro VALVERDE Movistar Team 77
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 36
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 32
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 70
Wout POELS Team INEOS 0
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 56
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 28
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 22
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 15
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 78
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 34
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 41
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 16
Edward THEUNS Trek - Segafredo 17
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9
Clement VENTURINI Ag2r La Mondiale 10

Etappe 1: Benidorm › Calpe 25-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 1
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 15
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 4
Rigoberto URAN EF Education First-Drapac Cannondale 7

Etappe 2: Ibi. Ciudad del Juguete › Alicante 26-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 4
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 9
Edward THEUNS Trek - Segafredo 12
Clement VENTURINI Ag2r La Mondiale 1

Etappe 3: Cullera › El Puig 27-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Luka MEZGEC Mitchelton - Scott 7
Fernando GAVIRIA UAE Team Emirates 9

Etappe 4: L’Eliana › Observatorio Astrofísico de Javalambre 28-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 5
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3

Etappe 5: Mora de Rubielos › Ares del Maestrat 29-08-2019

Geen punten behaald.

Etappe 6: Onda › Mas de la Costa 30-08-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 15
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 9
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 6
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 4
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7

Etappe 7: Valls › Igualada 31-08-2019

Geen punten behaald.

Etappe 8: Andorra la Vella › Cortals d’Encamp 01-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 9
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 12
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 4
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 1
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 3

Etappe 9: Jurançon › Pau 03-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15

Etappe 10: Saint-Palais › Urdax-Dantxarinea 04-09-2019

Geen punten behaald.

Etappe 11: Circuito de Navarra › Bilbao 05-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 12: Bilbao › Los Machucos. Monumento Vaca Pasiega 06-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 7
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 4
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 6
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 1

Etappe 13: San Vicente de la Barquer › Oviedo 07-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 15
Clement VENTURINI Ag2r La Mondiale 6

Etappe 14: Tineo › Santuario del Acebo 08-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 3
Alejandro VALVERDE Movistar Team 2
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 9

Etappe 15: Pravia › Alto de La Cubilla. Lena 09-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Tao GEOGHEGAN HART Team INEOS 12
Jakob FUGLSANG Astana Pro Team 15
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 2

Etappe 16: Aranda de Duero › Guadalajara 11-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 6
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 15

Etappe 17: Colmenar Viejo › Becerril de la Sierra 12-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 12
Alejandro VALVERDE Movistar Team 9
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 7
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 2
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 15

Etappe 18: Ávila › Toledo 13-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 1
Alejandro VALVERDE Movistar Team 6
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 2
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 3
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Philippe GILBERT Deceunick - Quick Step 9

Etappe 19: Arenas de San Pedro › Plataforma de Gredos 14-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 6
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 9
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 15
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 3
Sergio HIGUITA EF Education First-Drapac Cannondale 5
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 1

Eindklassement Algemeen 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Primoz ROGLIC Team Jumbo - Visma 15
Alejandro VALVERDE Movistar Team 12
Miguel Angel LOPEZ MORENO Astana Pro Team 6
Rafal MAJKA Bora - Hansgrohe 5
TADEJ POGACAR UAE Team Emirates 9
Alexander Nairo QUINTANA Movistar Team 7
Wilco KELDERMAN Team Sunweb 4

Etappe 21: Fuenlabrada › Madrid 15-09-2019

Voornaam Achternaam Team Punten
Sam BENNETT Bora - Hansgrohe 12
Fabio JAKOBSEN Deceunick - Quick Step 15
Edward THEUNS Trek - Segafredo 5
Clement VENTURINI Ag2r La Mondiale 3
Terug naar overzicht